Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi1. İşbu Üyelik Sözleşmesi heradres.com alanadı sahibi (Bundan böyle heradres.com olarak anılacaktır.) tarafından, www.heradres.com web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.

2. heradres.com, Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir.

3. Üye kendisinin belirleyeceği bir "şifre" ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. heradres.com üye güvenliği konusunu dikkate almaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. Heradres.com, müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. www.heradres.com şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkanına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. "Şifre" sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.

4. Üye, www.heradres.com'a verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla www.heradres.com'un kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.

5- Üye, www.heradres.com'a üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, heradres.com'un tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğinin sona erebileceğini kabul eder.

6. Üye, tüm hakları heradres.com domain sahibine ait olan ve www.heradres.com üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.

7. www.heradres.com herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Heradres.com domain sahibi ' sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı www.heradres.com üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır. www.heradres.com kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına rağmen Üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin engelleyebilir.

8. Üyelerin ürettiği ve yayınlamak üzere kendi iradesiyle sisteme yüklediği bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserler izinsiz kullanılamaz.

9. www.heradres.com, üyenin başka web sitelerine geçişini sağlayabilir. Bu takdirde üyenin geçiş yapacağı sitelerin içeriğinden www.heradres.com sorumlu değildir. Heradres.com ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla işbu sözleşmenin uygulanmasında değişiklik yapabileceği gibi, mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir. www.heradres.com üyelik gerektirmeyen servisleri zaman içerisinde üyelik gerektiren bir duruma dönüştürebilir, ilave servisler açabilir, bazı servislerini kısmen veya tamamen değiştirebilir veya ücretli hale dönüştürebilir.

10. Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler, hüküm bulunmayan hallerde ise yürürlükteki Türk mevzuatı uygulanacaktır.

11. Üye, üye kayıt formu doldurduktan ve şifre aldıktan sonra bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.

12. heradres.com' alanadı sahibi dilediği zaman bu sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir.Müşteri Hizmetleri : bilgi@heradres.com