Antalya Boyacı

  • 0850 207 54 52
  • 0532 487 5963
  • Web Sayfası için...>
  • info@antalyaboyaci.net
  • Akdeniz Bulvarı Liman Mahallesi 62. Sokak Mimoza Sitesim No: 48/F-8
    Konyaaltı / Antalya
Sektör
İnşaat
Altsektör
Boya
Yetkili Adı
Hakan Şahin
Yetkili Telefonu
0532 487 59 63
Hizmetler
Antalya Boyacı Olarak Vermiş Olduğumuz Hizmetlerimiz,den Bazıları İç Cephe  boyası, Dış Cephe  boyası, Alçı, Asma tavan, Mantolama, Dış Cephe İzolasyonu, Isı Yalıtımı, Ses Yalıtımı, Duvar Kağıdı, Efek li Boyalar,Seramik, Fayans, Granit  Konusunda Uzman Kadromuzla Tüm Antalya Halkına Hizmete Hazırız
2006 yılından beri Antalya’da iş hacmine göre değişken ekibimizle başta Alçı-boya ve Strompiyer olmak üzere; Tamirat-tadilat işleriyle beraber Mantolama Dış cephe boyası İzolasyon işleri yapıyoruz.Ustalarımızın Branşlarına Göre Alanlarında  10 Yıldan Daha Fazla Halen Aktif Olarak Uygulama Ustası Olarak Çalışmaktadır Ustalık Alanları Hizmetlerimiz  Bölümünde ayrıca Bakılabilir … !

Vizyonumuz…

Güven; Yaptıgımız Her Uygulamamıza Referans işimiz Gözü İle Bakıyoruz

Özveri;  ” İNŞAAT DEKORASYON ”  İmalat Alanında ( uzman ) Ustalarımız Elinden Gelenin Fazlasını

Yapabilme Arzusu İle İşini Yapması

Tecrübe;  Ustalarımız En Az 20 Yıllık Tecrübeli Ustalardır.

Ekonomi; Kaliteli Malzeme ve Kaliteli İşçiliğe Uygun Teklifler.

www.antalyaboyaci.net  TADİLART İÇ DIŞ DEKORASYON İZOLASYON İŞLETMESİDİR.
Sorun bildir
Antalya Boyacı Hakkında Kullanıcı Yorumları

Antalya Boyacı hakkındaki yorumları okuyabilir, isterseniz şirket ve firma hakkında yorum yapabilir, mekanın hizmet kalitesini, ürünlerini notlayarak diğer ziyaretçiler ve üyelerimiz için etkili olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi belirtebilirsiniz. Antalya Boyacı adresi yukarıda sunulmuştur. Firmanın bulunduğu yeri harita üzerinde görebilir ve nasıl gidilir, nereye yakın, ne kadar uzakta sorularınıza cevap alabilirsiniz. Antalya Boyacı telefon bilgileri, Antalya Boyacı web sitesi (web adresi), resimleri, firma tanıtımını, üyelerimizin görüş ve yorumları heradres'te bulabileceğiniz bilgilerden sadece birkaçı!

II. Tip Üye Özel Sayfası

Arama
Özel Arama
Sosyal Medya