Ulaştırma, Lojistik ve Haberleşme Sektörü Haberleri

Petrol Fiyatlarında Düşüş Roro'da İndirim Getirdi

Marmara’daki denizyolu geçişlerinde RoRo seferleri ile zaman ve yakıt tasarrufu sağlayan İstanbullines, akaryakıt fiyatlarının düşüşüne paralel olarak Ambarlı - Bandırma hattı RoRo seferlerinde 1 Aralık 2014 tarihinden itibaren tüm araç sınıflarında 10 TL indirim başlattı.
Petrol Fiyatlarında Düşüş Roro'da İndirim Getirdi
Sadece ticari araçların kullanabildiği Ambarlı-Bandırma hattı RoRo hattı, karayoluyla İstanbul’un içini geçip, İzmit Körfezi’ni dolaşarak yaklaşık 8 saat süren yolculuğu 4 saate indiriyor. Tarifeli olarak düzenlenen Ambarlı-Bandırma seferleri ticari yük taşıyan kamyon ve tırlar için çok avantajlı bir transit denizyolu güzergahı durumunda. İstanbullines’ın indirim başlattığı RoRo hattının indirimli fiyat listesine; İstanbullines (www.istanbullines.com) web sitesinde yer alan Fiyat Sefer Tarifeleri sayfasındaki Ambarlı Bandırma RoRo hattı linkinden veya duyurular bölümünden ulaşılabilir.

İstanbulines Hakkında:

İSTANBULLİNES, Negmar Denizcilik ve Yatırım A.Ş. markası olarak 2006 yılında doğdu. Aynı yıl Marmara denizindeki ilk hattını Ambarlı-Bandırma arasında İstanbul N ve Bostan N isimli 2 RoRo gemisi satın alarak açtı. 2013 yılında ise, tek firmanın tekelinde olan Eskihisar-Topçular hattına Bahariye, Muradiye ve Selimiye isminde 3 yeni gemi yatırımı ile giriş yaparak, bu hattaki tekelleşmeyi fiilen kaldırdı. İstanbullines açıldığı günden bu yana, 1 milyonun üzerinde araç ve 4 milyona yakın yolcuyu Eskihisar Topçular (Tavşanlı) hattında misafir etti.

İSTANBULLİNES, Marmara’daki servis kalitesinin yükseltilmesi hedefleri doğrultusunda Eskihisar Tavşanlı hattında birçok yeniliğin öncüsü oldu. HGS, kredi kartı ile ödeme, mobil uygulamalar ve uyguladığı kampanyalar ile hizmette farklılaşan İSTANBULLİNES, hizmetlerine her gün bir yenisini daha ekliyor.

Sizde firmanızı ekleyin...

İlginizi çekebilecek içerikler...

Sosyal Medyada Heradres

Google Özel Arama

Özel Arama