istanbul kompresor

  • 0212 544 41 14
  • 0212 565 78 77
  • 0212 612 05 96
  • Kışla Caddesi 3. Emintaş San. Sit. No. 1-59 Topçular / İstanbul
    Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye

Firma Bilgileri

Sektör
Kimya, Petrol, Lastik ve Plastik
Altsektör
Sıkıştırılmış Gazlar
Yetkili Telefonu
0212 612 05 96
Kuruluş Yılı
1998
İstanbul Kompresör 1997 yılında Serkan Keçeli tarafından kurulmuştur.Firma Genç ve dinamik yapısı ile kısa bir zaman içerisinde Türkiye`nin ileri gelen kompresör servislerinin arasına girmiştir.Dürüst ve ilkeli çalışma prensibiyle yola çıkarak, müşterilerinin güvenini sağlamıştır. Günümüzde geniş bir müşteri portföyüne hizmet vermektedir. Merkezi İstanbul Topçular`da bulunan firmamız toplam 1000 metrekarelik bir alanda faaliyet göstermektedir.

Harita Konumu

Sorun bildir
Istanbul Kompresor Hakkında Kullanıcı Yorumları

Istanbul Kompresor hakkındaki yorumları okuyabilir, isterseniz şirket ve firma hakkında yorum yapabilir, mekanın hizmet kalitesini, ürünlerini notlayarak diğer ziyaretçiler ve üyelerimiz için etkili olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi belirtebilirsiniz. Istanbul Kompresor adresi yukarıda sunulmuştur. Firmanın bulunduğu yeri harita üzerinde görebilir ve nasıl gidilir, nereye yakın, ne kadar uzakta sorularınıza cevap alabilirsiniz. Istanbul Kompresor telefon bilgileri, Istanbul Kompresor web sitesi (web adresi), resimleri, firma tanıtımını, üyelerimizin görüş ve yorumları heradres'te bulabileceğiniz bilgilerden sadece birkaçı!

II. Tip Üye Özel Sayfası

Arama
Özel Arama
Sosyal Medya
Aradığınız Firmayı bulamadıysanız. Kimya, Petrol, Lastik ve Plastik Sektör sayfamızdan bu sektördeki diğer firmalara bakabilirsiniz...