Uac Mühendislik Danışmanlık Eğitim Gözetim Denetim Muayene Ve Laboratuvar Hizmetleri

  • 0216 330 90 48
  • 0216 550 51 37
  • İçerenköy Mah. Ali Nihat Tarlan Cad. No:106/6
    Ataşehir / İstanbul / Türkiye

Firma Bilgileri

Sektör
Gıda
Altsektör
Katkı Maddeleri
Kuruluş Yılı
2007
UAC Mühendislik & Danışmanlık Denetim Eğitim ve Laboratuar Hizmetleri Şirketi, iki ortaklı ve on kişilik uzman kadrosu ile Türkiye genelinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Şirketimizin faaliyet gösterdiği sektördeki rekabet ortamı, şirketimizin hedeflerine uyarlanmış ve istikrarlı bir şekilde öngörülen müşteri memnuniyeti ve performans sonuçlarını sağlayan etkin süreçlerin varlığını gerektirmektedir. Bu süreçler, verilere dayalı yönetimimize temel teşkil etmektedir. Dünya kalite ve standartlarında başarılı olabilmek için sistematik bir yaklaşım oluşturulması ve uygulamayı destekleyecek bir vizyon yaratmak amacıyla; müşteri değer ve davranışlarındaki değişiklikleri her zaman sistematik olarak takip etmekte, müşterilerimizin şirketimizden ve hizmetlerimizden neler beklediğini belirlemekte ve bu beklentilerini koşulsuz yerine getirmekteyiz. Müşterilerimize sınırsız öncü ve kaliteli hizmet sunmak, müşterilerimizin güvenini kazanmak temel inancımızdır.Şirketimizde Eğitim konusunda uzmanlaşmış eğitmenler ile çalışmaktayız. Danışmanlık konusunda şirket yapısına uygun yetkin mühendis arkadaşlarımızı görevlendirmekteyiz. İkinci taraf denetimlerde konusunda uzman onaylı denetçi takım arkadaşları ile denetimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Hijyen-Sanitasyon uygulamaları, Hijyenik mutfak tasarımları ve Gıda güvenliği ile ilgili uzmanlarımız müşterilerimizin yanındadır.Ana hedefimiz müşterilerimize en doğru yöntemlerle hizmet sunarak, müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Uygulanan tüm proseslerimizde, özellikle kilit proseslerimizde oluşabilecek hataların tekrarlanmaması için gereken önlemleri sistematik yöntemler ( PUKO v.b ) kullanarak elemine etmekteyiz. Müşterimiz için yapmış olduğumuz analiz sonucunda proseslerde oluşabilecek hataları önceden görerek hata yapma riskini minimum seviyeye indirecek yöntem ve uygulamaları geliştirmekteyiz.

Harita Konumu

Aşağıdaki haritayı kullanarak Uac Mühendislik Danışmanlık Eğitim Gözetim Denetim Muayene Ve Laboratuvar Hizmetleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz.

Sorun bildir
Uac Mühendislik Danışmanlık Eğitim Gözetim Denetim Muayene Ve Laboratuvar Hizmetleri Hakkında Kullanıcı Yorumları

Uac Mühendislik Danışmanlık Eğitim Gözetim Denetim Muayene Ve Laboratuvar Hizmetleri hakkındaki yorumları okuyabilir, isterseniz şirket ve firma hakkında yorum yapabilir, mekanın hizmet kalitesini, ürünlerini notlayarak diğer ziyaretçiler ve üyelerimiz için etkili olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi belirtebilirsiniz. Uac Mühendislik Danışmanlık Eğitim Gözetim Denetim Muayene Ve Laboratuvar Hizmetleri adresi yukarıda sunulmuştur. Firmanın bulunduğu yeri harita üzerinde görebilir ve nasıl gidilir, nereye yakın, ne kadar uzakta sorularınıza cevap alabilirsiniz. Uac Mühendislik Danışmanlık Eğitim Gözetim Denetim Muayene Ve Laboratuvar Hizmetleri telefon bilgileri, Uac Mühendislik Danışmanlık Eğitim Gözetim Denetim Muayene Ve Laboratuvar Hizmetleri web sitesi (web adresi), resimleri, firma tanıtımını, üyelerimizin görüş ve yorumları heradres'te bulabileceğiniz bilgilerden sadece birkaçı!

II. Tip Üye Özel Sayfası

Arama
Özel Arama
Sosyal Medya
Aradığınız Firmayı bulamadıysanız. Gıda Sektör sayfamızdan bu sektördeki diğer firmalara bakabilirsiniz...