Ses Perdesi - Gürültü Bariyeri - Hazal Proje

  • 0312 439 90 29
  • 0312 439 96 21
  • Turan Güneş Bulvarı 89. Sokak 4/8 Yıldız
    Çankaya / Ankara / Türkiye

Firma Bilgileri

Sektör
Çevre
Altsektör
Gürültü
Son yıllarda ülkemizde hızla artış göstermiş olan trafik kazalarının can ve mal kayıplarını en aza indirgemeyi amaçlayan HAZAL PROJE sunduğu ürün ve hizmetleri sayesinde bugüne kadar ülkemizin bir çok bölgesinde hizmet vermektedir.

Şirketimiz uzun yıllardan bu yana trafik, yol ekipmanları ve elektronik güvenlik sistemleri konusunda üretim yapmaktadır. İdari merkezi Çankaya / Ankara, üretim fabrikası ise Ostim İvedik Organize Sanayi bölgesinde bulunmaktadır. Ayrıca aynı sektörde bulunan ve üretim yapan firmalarla ortaklıklarımız bulunmakta ve böylece geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Bayilere teknik destek, montaj, bakım ve operatör eğitim gibi satış sonrası hizmetlerini Türkiye, Türk Cumhuriyetleri ve komşu ülkelere hizmet vermektedir. Yüksek teknik personelleri ile AR-GE çalışmalarını sürdürürken, kalifiyeli teknik servis ekipleri bayilere montaj ve teslimatlar için destek vermektedir.

Harita Konumu

Sorun bildir
Ses Perdesi - Gürültü Bariyeri - Hazal Proje Hakkında Kullanıcı Yorumları

Ses Perdesi - Gürültü Bariyeri - Hazal Proje hakkındaki yorumları okuyabilir, isterseniz şirket ve firma hakkında yorum yapabilir, mekanın hizmet kalitesini, ürünlerini notlayarak diğer ziyaretçiler ve üyelerimiz için etkili olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi belirtebilirsiniz. Ses Perdesi - Gürültü Bariyeri - Hazal Proje adresi yukarıda sunulmuştur. Firmanın bulunduğu yeri harita üzerinde görebilir ve nasıl gidilir, nereye yakın, ne kadar uzakta sorularınıza cevap alabilirsiniz. Ses Perdesi - Gürültü Bariyeri - Hazal Proje telefon bilgileri, Ses Perdesi - Gürültü Bariyeri - Hazal Proje web sitesi (web adresi), resimleri, firma tanıtımını, üyelerimizin görüş ve yorumları heradres'te bulabileceğiniz bilgilerden sadece birkaçı!

II. Tip Üye Özel Sayfası

Arama
Özel Arama
Sosyal Medya
Aradığınız Firmayı bulamadıysanız. Çevre Sektör sayfamızdan bu sektördeki diğer firmalara bakabilirsiniz...