Milano Ajans Reklam ve Organizasyon

  • 0544 600 37 53
  • 0544 600 37 53
  • 0534 978 93 77
  • Bahçelievler Kadirhas AVM Kat: 2
    Bahçelievler / İstanbul / Türkiye

Firma Bilgileri

Sektör
Toplumsal ve Kişisel Hizmetler
Altsektör
Organizasyon
Yetkili Telefonu
0534 978 93 77
Kuruluş Yılı
1990
Genç ve dinamik bir kadroyla 1998 yılında faaliyete başlayan firmamız Animasyon, Organizasyon, Süsleme ve Reklamcılık alanlarında hizmet vermektedir.

Milano Organizasyon geçen süre içerisinde malzeme ve personel uyumuna önem vermiş, önemli referanslara sahip işlerin altından başarıyla çıkmıştır.

Harita Konumu

Sorun bildir
Milano Ajans Reklam Ve Organizasyon Hakkında Kullanıcı Yorumları

Milano Ajans Reklam Ve Organizasyon hakkındaki yorumları okuyabilir, isterseniz şirket ve firma hakkında yorum yapabilir, mekanın hizmet kalitesini, ürünlerini notlayarak diğer ziyaretçiler ve üyelerimiz için etkili olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi belirtebilirsiniz. Milano Ajans Reklam Ve Organizasyon adresi yukarıda sunulmuştur. Firmanın bulunduğu yeri harita üzerinde görebilir ve nasıl gidilir, nereye yakın, ne kadar uzakta sorularınıza cevap alabilirsiniz. Milano Ajans Reklam Ve Organizasyon telefon bilgileri, Milano Ajans Reklam Ve Organizasyon web sitesi (web adresi), resimleri, firma tanıtımını, üyelerimizin görüş ve yorumları heradres'te bulabileceğiniz bilgilerden sadece birkaçı!

II. Tip Üye Özel Sayfası

Arama
Özel Arama
Sosyal Medya
Aradığınız Firmayı bulamadıysanız. Toplumsal ve Kişisel Hizmetler Sektör sayfamızdan bu sektördeki diğer firmalara bakabilirsiniz...