Grenada Life Pilates Spor Güzellik Merkezi

  • 0312 236 40 62
  • 0312 236 40 62
  • 0533 603 20 62
  • Ümitköy 1. Caddesi No: 22
    Yenimahalle / Ankara / Türkiye

Firma Bilgileri

Sektör
Toplumsal ve Kişisel Hizmetler
Altsektör
Güzellik Merkezleri
Yetkili Telefonu
0533 603 20 62
Kuruluş Yılı
2003
Grenada Life’ın rahat , huzurlu ve misafirperver ortamında, spor, güzellik,beslenme ve kişisel gelişim bir arada ele alınmakta, üyelerin yaşam alışkanlıklarını sağlıklı yönde değiştirecek kalıcı alışkanlıkları kazanmaları hedeflenmektedir.

Kişiye özel antreman ,güzellik ve beslenme programları üyelerin yaşam alışkanlıklarına ve koşullarına, yaşlarına ve beklentilerine göre hazırlanmakta ve izlenmekte böylelikle üyelerin bu programları düzenli uygulamaları ve en çok yararı elde etmeleri güvence altına alınmaktadır.

Harita Konumu

Sorun bildir
Grenada Life Pilates Spor Güzellik Merkezi Hakkında Kullanıcı Yorumları

Grenada Life Pilates Spor Güzellik Merkezi hakkındaki yorumları okuyabilir, isterseniz şirket ve firma hakkında yorum yapabilir, mekanın hizmet kalitesini, ürünlerini notlayarak diğer ziyaretçiler ve üyelerimiz için etkili olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi belirtebilirsiniz. Grenada Life Pilates Spor Güzellik Merkezi adresi yukarıda sunulmuştur. Firmanın bulunduğu yeri harita üzerinde görebilir ve nasıl gidilir, nereye yakın, ne kadar uzakta sorularınıza cevap alabilirsiniz. Grenada Life Pilates Spor Güzellik Merkezi telefon bilgileri, Grenada Life Pilates Spor Güzellik Merkezi web sitesi (web adresi), resimleri, firma tanıtımını, üyelerimizin görüş ve yorumları heradres'te bulabileceğiniz bilgilerden sadece birkaçı!

II. Tip Üye Özel Sayfası

Arama
Özel Arama
Sosyal Medya
Aradığınız Firmayı bulamadıysanız. Toplumsal ve Kişisel Hizmetler Sektör sayfamızdan bu sektördeki diğer firmalara bakabilirsiniz...