GÜL OTO DÖŞEME

  • 03123942670
  • 03123942670
  • 05324044208
  • Web Sayfası için...>
  • oguzgulotodoseme@hotmial.com
  • İvedik Organize Sanayi 88 Oto 1.Bölge 1521.Cad (Eski 746.Sok) No:5 İvedik
    Yenimahalle / Ankara
Sektör
Otomotiv
Altsektör
Oto Servis ve Tamircileri
İşletme Türü
Tek Kişi İşletm
Yetkili Adı
Oğuz Gül
Yetkili Telefonu
05324044208
Kuruluş Yılı
1984
Hizmetler
oto döşeme, tavan döşemesi, taban döşemesi, kapı döşemesi, malzeme satışı, döşeme tamiri, döşeme kızak tamiri, kılı satışı, perde, kumaş,,

Firmamız 1984 yılında "Büyük Sanayide faaliyetine başlamıştır. Gelişen İş Hacmi ve talep doğrultusunda 1990 yılında "Oto Sanayi Sitesi - Şaşmaz" şubesini faaliyete geçirerek, gelişme yolunda ilk adımlarını atmıştır. 1993 yılında şirketleşerek "GÜL OTO DÖŞEME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ" ismini almıştır. Şu anda İvedik OSB Melih Gökçek Bulvarı 1521.Sok No:5 88 Oto 1. Bölge İvedik Organize Sanayi Sitesinde Hizmete Devam Etmektedir.

Panelvan araçların İç ve Dış dizayn işlerinde, piyasanın ilk firmalarından olup, büyük talep karşısında, EN KISA ZAMANDA, EN TECRÜBELİ EKİBİ İLE, EN GÜZEL İŞÇİLİĞİ birleştirerek, sizin hayellerinizi kalıcı eserlere dönüştürmeye devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini, her zaman kendisi için hedef edinen GÜL OTO DÖŞEME, yaptığı tüm işlerde garanti ve anında servis güvencesi vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş oldugu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden, kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir. Müşterilerimizi, ailemizin bir ferdi gibi görerek, onların memnuniyetini TEK AMAÇ edinmiş bulunmaktayız. Sizde, hayal ettiğiniz araçlara sahip olmak istiyorsanız; ŞU ANDA DOĞRU ADRESTESİNİZ!..

Firma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma ResimleriFirma Resimleri
https://player.vimeo.com/video/180440974
Sorun bildir
GÜL OTO DÖŞEME Hakkında Kullanıcı Yorumları

GÜL OTO DÖŞEME hakkındaki yorumları okuyabilir, isterseniz şirket ve firma hakkında yorum yapabilir, mekanın hizmet kalitesini, ürünlerini notlayarak diğer ziyaretçiler ve üyelerimiz için etkili olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi belirtebilirsiniz. GÜL OTO DÖŞEME adresi yukarıda sunulmuştur. Firmanın bulunduğu yeri harita üzerinde görebilir ve nasıl gidilir, nereye yakın, ne kadar uzakta sorularınıza cevap alabilirsiniz. GÜL OTO DÖŞEME telefon bilgileri, GÜL OTO DÖŞEME web sitesi (web adresi), resimleri, firma tanıtımını, üyelerimizin görüş ve yorumları heradres'te bulabileceğiniz bilgilerden sadece birkaçı!

II. Tip Üye Özel Sayfası

Arama
Özel Arama
Sosyal Medya