Drytem Kuru Temizleme

  • 0312 442 44 22
  • 0312 442 40 44
  • info@drytem.com.tr
  • Turan Güneş Bulvarı 21/A
    Çankaya / Ankara / Türkiye

Firma Bilgileri

Sektör
Toplumsal ve Kişisel Hizmetler
Altsektör
Kuru Temizleme
Drytem uygun fiyatlarla kaliteli ve hızlı hizmeti bölgelerdeki müşterilere sunmaktadır. Ankara da 1 saatte kaliteli kuru temizleme sloganıyla hizmeti kendi bünyesinde üreten ilk ve tek magazalar zincirini oluşturmuştur.
   
    Önemli bir iş toplantınız mı var? Bir davete mi katılacaksınız? Ya da çok sevdiğiniz bir dostunuzla akşam yemeği mi yiyeceksiniz? Elbette hepsi için temiz, yeni ve seçkin yaşam tarzınızı yansıtacak giysilere ihtiyacınız var. Biz sizin için giysilerinizi özenle temizliyor, onları şımartıyoruz.. Giysileriniz bizim için değerli...

    Drytem Ankara Çankaya Turan Güneş Bulvarında bulunan fabrikası ve Aşağı Ayrancı Güvenlik şubesiyle sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Adres ve telefonlara bayilerimiz ve iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Elbiselerinizi temizletmek üzere bize getirip teslim edersiniz. Profesyonel kuru temizleme sadece giysilerin makineye atılıp temizlenmesinden ibaret olan tek bir işlemden oluşmaz. Giysinizi size yeni gibi teslim etmek için farklı işlemler uygularız.

Harita Konumu

Aşağıdaki haritayı kullanarak Drytem Kuru Temizleme nerede bulunduğunu görebilirsiniz.

Sorun bildir
Drytem Kuru Temizleme Hakkında Kullanıcı Yorumları

Drytem Kuru Temizleme hakkındaki yorumları okuyabilir, isterseniz şirket ve firma hakkında yorum yapabilir, mekanın hizmet kalitesini, ürünlerini notlayarak diğer ziyaretçiler ve üyelerimiz için etkili olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi belirtebilirsiniz. Drytem Kuru Temizleme adresi yukarıda sunulmuştur. Firmanın bulunduğu yeri harita üzerinde görebilir ve nasıl gidilir, nereye yakın, ne kadar uzakta sorularınıza cevap alabilirsiniz. Drytem Kuru Temizleme telefon bilgileri, Drytem Kuru Temizleme web sitesi (web adresi), resimleri, firma tanıtımını, üyelerimizin görüş ve yorumları heradres'te bulabileceğiniz bilgilerden sadece birkaçı!

II. Tip Üye Özel Sayfası

Arama
Özel Arama
Sosyal Medya
Aradığınız Firmayı bulamadıysanız. Toplumsal ve Kişisel Hizmetler Sektör sayfamızdan bu sektördeki diğer firmalara bakabilirsiniz...