Citysun Solarium Solaryum Merkezleri

  • 0212 213 18 08
  • 0212 274 44 35
  • 2. Taşocağı Cad. Şekerciler Sok. No:9
    İstanbul / Türkiye

Firma Bilgileri

Sektör
Toplumsal ve Kişisel Hizmetler
Altsektör
Solaryum Merkezleri
CITYSUN Solarium Solaryum Merkezleri sağlıklı ve güvenli bronzlaşmanın kent ortamındaki temsilciligini üstlendi. İstanbul`da 6 ayrı lokasyonda solaryum hizmeti CitySun Solariumlar`da en güvenilir filtre donanımının yanısıra eşit bronzlaşmayı sağlayan yepyeni Ergoline solaryum sistemleri var.

Solaryuma dozunda girilmelidir. (Bu konuda profesyonel personelimiz sizi yönelendirecektir.) Solarium cihazları güçlü filtre donanımlarına sahip olmalıdır. (Bunun için dünyanın en iyisi; Ergoline solarium cihazlarını kullanıyoruz.) CitySun Solarium, solaryum merkezlerinde herşey sizin için hazırlandı.

CitySun Solarium, solaryum merkezlerinde solaryum dışında verilen diğer hizmetler: Hypoxi ile bölgesel incelme Cilt Bakımı

Harita Konumu

Sorun bildir
Citysun Solarium Solaryum Merkezleri Hakkında Kullanıcı Yorumları

Citysun Solarium Solaryum Merkezleri hakkındaki yorumları okuyabilir, isterseniz şirket ve firma hakkında yorum yapabilir, mekanın hizmet kalitesini, ürünlerini notlayarak diğer ziyaretçiler ve üyelerimiz için etkili olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi belirtebilirsiniz. Citysun Solarium Solaryum Merkezleri adresi yukarıda sunulmuştur. Firmanın bulunduğu yeri harita üzerinde görebilir ve nasıl gidilir, nereye yakın, ne kadar uzakta sorularınıza cevap alabilirsiniz. Citysun Solarium Solaryum Merkezleri telefon bilgileri, Citysun Solarium Solaryum Merkezleri web sitesi (web adresi), resimleri, firma tanıtımını, üyelerimizin görüş ve yorumları heradres'te bulabileceğiniz bilgilerden sadece birkaçı!

II. Tip Üye Özel Sayfası

Arama
Özel Arama
Sosyal Medya
Aradığınız Firmayı bulamadıysanız. Toplumsal ve Kişisel Hizmetler Sektör sayfamızdan bu sektördeki diğer firmalara bakabilirsiniz...